TR | EN

Anasayfa : Haberler : Türk Kanbilimi Akademisi Katılımcı Listeleri

Türk Kanbilimi Akademisi Katılımcı Listeleri

Değerli Üyelerimiz,

Derneğimizin mezuniyet sonrası eğitim çalışmaları kapsamında gerçekleştireceği yeni projesi Türk Kanbilimi Akademisi Lenfoma/Hemofili Ustalık Sınıfı için başvurular ayrıntılı puanlama sistemi doğrultusunda değerlendirilmiş olup sınıfların katılımcı listeleri aşağıdaki şekilde belirlenmiştir. Akademiye katılacak genç meslektaşlarımıza şimdiden teşekkür eder ve çalışmalarında başarılar dileriz.

Türk Hematoloji Derneği Yönetim Kurulu

LENFOMA USTALIK SINIFI
  Adı Soyadı Kurum İl Uzmanlık Alanı
1 Tuba Ersal Dr.Ersin Arslan EAH Gaziantep Hematoloji Kliniği
2 Tayfur Toptaş Marmara ÜTF İstanbul Hematoloji BD
3 Funda Pepedil Tanrıkulu Dr.Ersin Arslan EAH Gaziantep Hematoloji Kliniği
4 Özgür Mehtap Kocaeli ÜTF Kocaeli Hematoloji BD
5 Nur Hilal Büyükkurt Başkent ÜTF Adana Hastanesi Adana Hematoloji BD
6 Ozan Salim Akdeniz ÜTF Antalya Hematoloji BD
7 Güldane Cengiz Seval Yıldırım Beyazıt Ünv. Yenimahalle EAH Ankara Hematoloji Kliniği
8 Elif Birtaş Ateşoğlu Kocaeli ÜTF Kocaeli Hematoloji BD
9 Osman Kara Van Bölge EAH Van Hematoloji Kliniği
10 Deniz Gören Şahin Yunus Emre Devlet Hastanesi Eskişehir Hematoloji Kliniği
11 Fadime Ersoy Dursun Medeniyet Ü. Göztepe EAH İstanbul Hematoloji Kliniği
12 Muhammet Maden Trakya ÜTF Edirne Hematoloji BD
13 Mehmet Ali Uçar Numune EAH Ankara Hematoloji Kliniği
14 Celal Acar Dokuz Eylül ÜTF İzmir Hematoloji BD
15 Erman Öztürk Koç ÜTF İstanbul Hematoloji BD
16 Yücel Erbilgin İstanbul Üniversitesi, Aziz Sancar Deneysel Tıp Arş. Ens. İstanbul Genetik AD
 
HEMOFİLİ USTALIK SINIFI
  Adı Soyadı Kurum İl Uzmanlık Alanı
1 Elif Gülsüm Ümit Sultan 1.Murat Devlet Hastanesi Edirne Hematoloji Kliniği
2 Hasan Mücahit Özbaş Erzincan Mengücekgazi EAH Erzincan Hematoloji Kliniği
3 Fatma Burcu Belen İzmir Katip Çelebi ÜTF İzmir Çocuk Hematoloji Kliniği
4 Neslihan Karakurt Hitit Üniversitesi Çorum EAH Çorum Çocuk Hematoloji Kliniği
5 Ekrem Ünal Erciyes ÜTF Kayseri Çocuk Hematoloji BD
6 Mehmet Onur Çandır Bursa Dörtçelik Çocuk Hastalıkları Hastanesi Bursa Çocuk Hematoloji Kliniği
7 Melike Sezgin Evim Uludağ ÜTF Bursa Çocuk Hematoloji BD
8 Tekin Güney Ankara Yüksek İhtisas EAH Ankara Hematoloji Kliniği
9 Nihal Özdemir Karadaş Balıkesir Atatürk Devlet Hastanesi Balıkesir Çocuk Hematoloji Kliniği
10 Yılmaz Ay Dr Behçet Uz Çocuk Hastalıkları ve Cerrahisi EAH İzmir Çocuk Hematoloji Kliniği
11 Defne Ay İnan Adana Numune EAH Adana Çocuk Hematoloji Kliniği
12 Tahir Atik Ege ÜTF İzmir Çocuk Genetik BD
13 Aydan Akdeniz Dr. Ali Osman Sönmez Onkoloji Hastanesi Bursa Hematoloji Kliniği
14 Can Acıpayam KSÜ TF Kahramanmaraş Çocuk Hematoloji BD
15 Özden Hatırnaz Ng İstanbul Üniversitesi, Deneysel Tıp Arş. Ens. İstanbul Genetik AD
16 Hilmi Erdem Gözden Uludağ ÜTF Bursa Hematoloji BD


DERNEĞİMİZ

Yönetim Kurulu
Denetim ve Disiplin Kurulları
Bilimsel Alt Komiteler
Üyelik
Tüzük
THD Disiplin Yönergesi
Tarihçe
Faaliyet Kitabı

TOPLANTILAR

Kongre ve Kurslar
HEKHEP ve HALKHEP
Türk Hematoloji Okulu
Eğitim Programı
Diğer Toplantılar

ÖDÜL VE DESTEKLER

Hematoloji Tezi Destek Programı
Araştırma Projelerine Destek Programı
Genç Araştırıcılar İçin Yurt Dışı Desteği
Uluslararası Bilimsel Yayınlara Destek ve
Özendirme Programı

Ulusal Kongre Bildiri Ödülü
HAUD Programı
YDUS Başarı Bursu

HABERLER

Haber ve Duyurular
Basında THD
Endüstriden Haberler
TTB Duyuruları

Anasayfa   |  Dernek Hakkında |  İletişim

2016 © Bu sitenin tüm hakları Türk Hematoloji Derneği'ne aittir.
Kullanım Koşulları

LookUs & Online Makale