27.07.2016
Değerli Üyelerimiz,
Derneğimizin mezuniyet sonrası eğitim çalışmaları kapsamında gerçekleştireceği yeni projesi Türk Kan Bilim Akademisi Lenfoma/Hemofili Ustalık Sınıfı için başvurular ayrıntılı puanlama sistemi doğrultusunda değerlendirilmiş olup sınıfların katılımcı listeleri aşağıdaki şekilde belirlenmiştir. Akademiye katılacak genç meslektaşlarımıza şimdiden teşekkür eder ve çalışmalarında başarılar dileriz.
Türk Hematoloji Derneği Yönetim Kurulu
LENFOMA USTALIK SINIFI |
|
Adı Soyadı |
Kurum |
İl |
Uzmanlık Alanı |
1 |
Tuba Ersal |
Dr.Ersin Arslan EAH |
Gaziantep |
Hematoloji Kliniği |
2 |
Tayfur Toptaş |
Marmara ÜTF |
İstanbul |
Hematoloji BD |
3 |
Funda Pepedil Tanrıkulu |
Dr.Ersin Arslan EAH |
Gaziantep |
Hematoloji Kliniği |
4 |
Özgür Mehtap |
Kocaeli ÜTF |
Kocaeli |
Hematoloji BD |
5 |
Nur Hilal Büyükkurt |
Başkent ÜTF Adana Hastanesi |
Adana |
Hematoloji BD |
6 |
Ozan Salim |
Akdeniz ÜTF |
Antalya |
Hematoloji BD |
7 |
Güldane Cengiz Seval |
Yıldırım Beyazıt Ünv. Yenimahalle EAH |
Ankara |
Hematoloji Kliniği |
8 |
Elif Birtaş Ateşoğlu |
Kocaeli ÜTF |
Kocaeli |
Hematoloji BD |
9 |
Osman Kara |
Van Bölge EAH |
Van |
Hematoloji Kliniği |
10 |
Deniz Gören Şahin |
Yunus Emre Devlet Hastanesi |
Eskişehir |
Hematoloji Kliniği |
11 |
Fadime Ersoy Dursun |
Medeniyet Ü. Göztepe EAH |
İstanbul |
Hematoloji Kliniği |
12 |
Mehmet Ali Uçar |
Numune EAH |
Ankara |
Hematoloji Kliniği |
13 |
Celal Acar |
Dokuz Eylül ÜTF |
İzmir |
Hematoloji BD |
14 |
Erman Öztürk |
Koç ÜTF |
İstanbul |
Hematoloji BD |
15 |
Yücel Erbilgin |
İstanbul Üniversitesi, Aziz Sancar Deneysel Tıp Arş. Ens. |
İstanbul |
Genetik AD |
|
HEMOFİLİ USTALIK SINIFI |
|
Adı Soyadı |
Kurum |
İl |
Uzmanlık Alanı |
1 |
Elif Gülsüm Ümit |
Sultan 1.Murat Devlet Hastanesi |
Edirne |
Hematoloji Kliniği |
2 |
Hasan Mücahit Özbaş |
Erzincan Mengücekgazi EAH |
Erzincan |
Hematoloji Kliniği |
3 |
Fatma Burcu Belen |
İzmir Katip Çelebi ÜTF |
İzmir |
Çocuk Hematoloji Kliniği |
4 |
Neslihan Karakurt |
Hitit Üniversitesi Çorum EAH |
Çorum |
Çocuk Hematoloji Kliniği |
5 |
Ekrem Ünal |
Erciyes ÜTF |
Kayseri |
Çocuk Hematoloji BD |
6 |
Mehmet Onur Çandır |
Bursa Dörtçelik Çocuk Hastalıkları Hastanesi |
Bursa |
Çocuk Hematoloji Kliniği |
7 |
Melike Sezgin Evim |
Uludağ ÜTF |
Bursa |
Çocuk Hematoloji BD |
8 |
Tekin Güney |
Ankara Yüksek İhtisas EAH |
Ankara |
Hematoloji Kliniği |
9 |
Nihal Özdemir Karadaş |
Balıkesir Atatürk Devlet Hastanesi |
Balıkesir |
Çocuk Hematoloji Kliniği |
10 |
Yılmaz Ay |
Dr Behçet Uz Çocuk Hastalıkları ve Cerrahisi EAH |
İzmir |
Çocuk Hematoloji Kliniği |
11 |
Defne Ay İnan |
Adana Numune EAH |
Adana |
Çocuk Hematoloji Kliniği |
12 |
Tahir Atik |
Ege ÜTF |
İzmir |
Çocuk Genetik BD |
13 |
Aydan Akdeniz |
Dr. Ali Osman Sönmez Onkoloji Hastanesi |
Bursa |
Hematoloji Kliniği |
14 |
Can Acıpayam |
KSÜ TF |
Kahramanmaraş |
Çocuk Hematoloji BD |
15 |
Özden Hatırnaz Ng |
İstanbul Üniversitesi, Deneysel Tıp Arş. Ens. |
İstanbul |
Genetik AD |
16 |
Hilmi Erdem Gözden |
Uludağ ÜTF |
Bursa |
Hematoloji BD |