Merhaba,
Label

Deneysel Hematoloji Kongresi

Geçen yıl ikincisini düzenlediğimiz II. Deneysel Hematoloji Kongresi’nde, yurtiçinden ve yurtdışından birçok bilim insanının tecrübelerini ve araştırma sonuçlarını paylaşma fırsatı bulduk.

Bu yıl üçüncüsünü uluslararası katılım ile düzenleyeceğimiz Deneysel Hematoloji Kongresi’nin çok daha verimli geçeceğine inancımız tamdır.

5 - 8 Mayıs 2016 tarihlerinde, Kayseri'de düzenleyeceğimiz kongremizde; Hematolojik Onkoloji, Kanser Genetiği, Moleküler Biyoloji, Tümör Aşıları, Biyoinformatik, Adoptif İmmünoterapi, Hücresel Tedaviler, Hematopatoloji, İmmunoonkoloji, İmmünohematoloji, Kanser Tedavisinde Yeni İlaçlara Ulaşım, Akım Sitometri, Antikanser Etkili Doğal Ürünler, Hematolojide Klinik ve Deneysel Araştırmalar ve diğer temel bilim alanlarında, yeni gelişmelere ışık tutacak araştırmaların sunulmasını hedefliyoruz.

Deneysel ve Klinik araştırmaların, Faz ve Gözlem çalışmalarının sunulacağı kongremizde; Kayseri'nin sıcak ve misafirperver atmosferini yaşama fırsatı da bulacağız.

Tüm meslektaşlarımızı, bilimsel araştırmalarını sunmak ve tecrübelerini katılımcılarla paylaşmak üzere III. Uluslararası Katılımlı Deneysel Hematoloji Kongresine davet ediyoruz.

Saygılarımızla,

Yönetim Kurulu Adına
Prof. Dr. Ali Ünal